Renaissance Polat Istanbul Hotel

Diğer Aktiviteler

Art’s Restaurant

İstanbul’un en işlek bulvarında sımsıcak bir atmosferi yaşanır kılan Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel’in içindeki Art’s Restaurant, Türk ve Dünya mutfağının sentezlerinden oluşan enfes menüsü ile ağzının tadını bilenlere sesleniyor. Art’s’ta hem Türk hem de Dünya mutfağının pişirme teknikleri ile hazırlanan yemekler lezzet düşkünlerine taptaze ve özenle sunuluyor.  Çökertme Kebabı, Asma Yaprağı Çorbası, Kuzu İncik gibi Türk yemeklerinin büyük ilgi gördüğü restoran,  şık ve aynı zamanda rahat ortamı ile İstanbul’un merkezinde lezzet arayanların ilk adresi oluyor.

Living Room Bistro

Living Room Bistro'nun safranlı, kurutulmuş domatesli, fesleğenli ve sarımsaklı makarna gibi çeşitlerinin bulunduğu menüsü sıra dışı ve lezzetli alternatifler de içeriyor. Çikolata tutkunları, çikolatalı makarna ile bambaşka bir deneyim yaşarken, Living Room Bistro'da hepsi ev yapımı olan 11 çeşit makarna, "günün menüsü" ile et ve balık gibi ızgara alternatifleri ile mevsim sebzeleriyle hazırlanan taptaze salatalar da sunuluyor.

212 Bar&Restaurant

Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel, içkisini yudumlar ve leziz tatları tadarken güneşin batışını keyifle izlemek isteyenleri 212 Bar&Restaurant’a davet ediyor. 212 Bar&Restaurant boğaz ve tarihi yarımadanın nefes kesen manzarası eşliğinde sunulacak Türk ve Dünya mutfağı sentezlerinden oluşan menüsü ile de ağzının tadını bilenkere sesleniyor. Otel'in deneyimli şefleri tarafından her biri titizlikle hazırlanan başlangıçlar, ana yemekler, tatlılar ve içeceklerin yanı sıra Poşe Armut Salatası, Çökertme kebabı, Fındıkla Panelenmiş Somon Balığı gibi Türk ve Dünya Mutfağı'na özgü lezzetler de yer alıyor.

R FITNESS & SPA

Kişiye özel fitness programlarından aletli pilates derslerine, yoga, stretching ve boot camp gibi grup derslerinden antreman programlarına ve savunma sporlarına kadar farklı uygulamalarıyla konuklarına birçok seçenek sunan R Fitness&Spa, Uzakdoğu’nun egzotik masajları ile ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirirken, sağlığı yeniden keşfetmenizi sağlıyor. Hafta içi 06:30 – 23:00, haftasonu ise 07:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet veren R Fitness&Spa’da, gün ışığı alan ve sonsuz havuz özelliğine sahip kapalı havuzda yüzebilir, alacağınız yüzme dersleri ile spor ve keyfi bir arada yaşayabilirsiniz.

Yukarı