Renaissance Polat Istanbul Hotel

Otel Özellikleri

İstanbul’un merkezinde konsepti, mimarisi, hizmet anlayışı ve  ayrıcalıklarıyla Renaissance Istanbul  Polat Bosphorus, yepyeni tasarım anlayışıyla sizi içinizdeki kaşifi ortaya çıkarıp İstanbul’u yeniden keşfetmeye davet ediyor.

Çoğu eşsiz Boğaz ve tarihi yarımada manzaralarına sahip 213 odası, Art's Restaurantı, Barbaros Bulvarı üzerinde bulunan Living Room Bistro'su, 360 derece Boğaz ve tarihi yarımada manzarasına sahip 212 Bar & Restaurant’ı  ile Renaissance Istanbul Polat Bosphorus, ruhunuzu yenilemeye hazır… Teknoloji ve donanımıyla sizin için tasarlanmış bir dünyanın parçası olacağınız Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel'de hiç tatmadığınız lezzetleri keşfedecek, spa bakımları ile bedeninizi ödüllendirecek, Boğaz'a kadeh kaldıracaksınız.

Yeni ve kaliteli hizmetiyle Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel'in son teknolojiye sahip 450 metrekare büyüklüğe ve 5 metre tavan yüksekliğe sahip, kolon barındırmayan Balo Salonu'nda, 430 kişi kapasiteye kadar yemekli, 500 kişiye kadar kokteyl davetlerinizi gerçekleştirmeye ne dersiniz? Bu en özel gününüzde kusursuz servisiyle Renaissance İstanbul Bosphorus Hotel siz değerli misafirlerini bekliyor.

Siz yalnızca Evet deyin ve davetiniz ile ilgili tüm detayları bize bırakın. Özel davet masaları ve nikah masası dekorasyonlarından, video ve fotoğraf çekimine, orkestra alternatiflerinden, ses ve ışık sistemlerine kadar birçok alternatif ile tüm detayları deneyimli Ziyafet Satış ekibimiz sizin için düşünürken,  siz masal gibi bir düğün ile hayallerinizi gerçekleştirin!

Yukarı