Renaissance Polat Istanbul Hotel

Sertifikalı Ekibimiz

Hayallerinizi gerçeğe gönüştürmek için tüm bilgi ve deneyimimizle yanınızdayız. Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel olarak bağlı olduğumuz Marriot Grubu tarafından global standartlarda eğitim almış, "Wedding Planner" sertifikalı uzman ekibimiz sizi hayalinizdeki düğüne kavuşturmak için var.

 

Teşekkür Mektupları

Soykan Ailesi


Zeynep Hanım Merhaba

Geçtiğimiz cumartesi günü muhteşem bir organizasyonla düğünümüzü yaptık. Başta siz olmak üzere bu güzel organizasyonda emeği geçen Aytekin bey, Zeynep hanım, Mustafa bey ve serviste görevli bulunan 25 güler yüzlü otel personeline sevgilerimizi gönderiyoruz. Düğüne katılım gösteren misafirlerimiz de otel personelinin üstün servis yetenekleri karşısında mutluluklarını bizlerle ayrı ayrı paylaştılar.

Sayenizde "her işte bir hayır vardır" sözünü son günlerde çokça kullanır olduk. İyi ki eski mekan iptal olmuş ve iyi ki organizasyonu sizlerin hünerli ellerine bırakmışız. Balayımızın ilk adımı olan Mykonos'tan sizlere selam ve sevgilerimizi gönderiyoruz. Önümüzdeki hafta Türkiye'ye döndüğümüzde ziyaretinize gelip yüzyüze de teşekkürlerimizi sunacağız.

Sevgilerimizle
Hazan & Doğan Soykan


Ayşe Hanım Merhaba,

Balayından yeni döndük ve daha yeni kendimize geldik sayılır :)

Aslında yazmak istediğim çok şey var ancak artık hızla iletişime geçmek adına özetle teşekkür etmek istiyorum.

Sizinle ilk görüşmeye geldiğimizden bu yana olan ilginize; (bazen çok fazla başınızı ağrıttığımın farkındayım) :)
Düğün günü her kademedeki otel personelinin (mutfağından house keeping'e) her aşamada bizlere ve misafirlerimize hissettirdiği profesyonel tavrı ve güler yüzüne;
özel olarak Ömer beyin alakasına

sonsuz teşekkürlerimizi sunmak isteriz...

Heyecan ve stres dolu günümüzü kolaylaştırdınız.

Renaissance Bosphorus'un bu kaliteli kadro ile çok daha iyi övgüler alacağına hiç şüphem yok. Otelinizden her ortamda olumlu referans ile bahsedeceğim.

Görüşmek dileğiyle...

Sevgiler

Başar Yıldırım


Saygıdeğer Renaissance Istanbul Bosphorus Besiktas ekibinin en degerli isimlerine,

Dün gece bu saatlerde bize rüya gibi bir düğün yaşattınız..

Düğün öncesi hazırlığımızda, düğün esnasında her saniyede yanımızda olan Zeynep Hanım ve gecenin neredeyse 3'üne kadar hiç gözü üzerimizden eksilmeyen sevgili Ömer Bey'in bize vermiş olduğu desteklerden dolayı kendilerine bir teşekkürü borç bilirim..

Aytekin Bey; sıcak ve samimi yaklaşımınız ve müthiş ekibiniz ile bize bu oteli kendi evimiz gibi hissettirdiniz ve gelen tüm davetliler hayatları boyunca ilk defa bu şekilde kusursuz bir düğün yaşadıklarını ifade ettiler, bu zorlu sürecimizde her saniyemizde yanımızda olduğunuz kahrımızı çektiniz size de özellikle teşekkür ederiz ve hastalığı bir an evvel atlatıp birlikte bir kahve icmek isteriz:)

Bu değerli ekibe saygılarımizı sunuyoruz ve şimdiden iyi bir hafta dileyerek birazdan uçağa binip balayına kaçıyoruz:)

Hoşçakalın görüşmek üzere..

Gökhan & Melis Özkanlı


Sevgili Polat Renaissance Bosphorus tum ekip calisanlarina...

13 Haziran 2015 Cumartesi gecesi Bar 212 de gerceklesen muhtesem organizasyonda emegi gecen her birinize en icten tesekkurlerimi sunuyorum.

Harika bir gece yasadik ! Kusursuzdu !
Yemekler inanilmaz lezzetli sunum nefisti .
Ahçımız , şeflerimiz , garsonlarimiz mukemmeldi.

Tum heyecanimiz iceriye girdigimiz anda duruldu zira mukemmel bi secim yaptigimizi bir kere daha anladik ve kendimizi cok mutlu hissettik

En basindan beri bizlere yakinlik gosteren rahatlatan islerine dort elle sarilan tum ekibi sevgiyle kucaklıyor bir baska zamanda baska bir vesile ile tekrar birlikte olmayi diliyoruz

Topuz ailesi


Merhaba,

23 Mayıs 2015 tarihini mükemmel kıldığınız için sizlere çok çok teşekkür ederim. Her şey dört dörtlüktü. Ellerinize ve emeğinize sağlık. Ayrıca, güleyüzünüz ve içtenliğiniz için de kendim ve eşim Rob adına sizlere çok teşekkür ederim.

Görüşmek dileği ile..
Sevgiler

Beste


Zeynep Hanım merhaba,

Düğünümüzün üzerinden 3 hafta geçti neredeyse ancak hala konuşmaya devam ediyoruz. Bize bu güzel geceyi yaşattığınız için başta size, Ömer Bey'e ve tüm ekip arkadaşlarınıza tekrar teşekkür etmek isteriz.

Kusursuz geçen düğünümüzden aklımızda kalan en önemli unsur, Renaissance Hotel'i diğer otellerden ayıran farkın sizlerde yatması oldu. Güleryüzünüz, her daim desteğiniz, tecrübeniz, yönlendirmeleriniz ve en önemlisi samimi yaklaşımınız ile 19 Nisan akşamı bizim için unutamayacağımız bir anı oldu.

Hem kendi adımıza hem de misafirlerimiz adına size ve Ömer Bey'e tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

Bekar arkadaşlarımızın düğünlerinde sizlerle tekrar karşılaşmak dileğiyle.

Nur&Cem


Ayşe Hanım, Beyhan Hanım ve Ergün Bey,

Balayından yeni döndük,
Sizlere ve birlikte çalıştığınız tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz, düğünümüzde emeği geçen herkese minnettarız, onlara da lütfen teşekkürlerimizi iletin.

Herkese sağlıklı, mutlu, eğlenceyle ve başarılarla dolu bir hayat diliyoruz.
Tekrar çok teşekkürler...
Hep böyle güzel günlerde buluşmak dileğiyle...
Mutluluklar...

EA


Merhaba Ayse Hanim,

Sizi aradım ancak sanırım müsait değildiniz sonrasında da rahatsız etmek istemedim.
Herşey icin çok çok tesekkur etmek istiyorum, özellikle her soyledigimize olumlu ve içtenlikle yanıt verip tüm isteklerimizi karsıladığınız için. Bizim tarafımızdan kusursuz bir düğün olduğu düşüncesindeyiz, herkesin emegine sağlık.

Otelden ayrılırken yapmış olduğunuz jest için de çok teşekkürler, ömur boyu saklayacağımız bir armağan oldu.

Datev


Ayşe Hanım merhabalar,

2 Kasım 2013 tarihinde gerçekleştirilen nikahımız ile ilgili olarak bir şeyler yazmazsam olmazdı biliyorsunuz.

Önce Renaissance Otel'le başlayalım. Düğünden sonra birçok kişiyi arayarak yemekler,servis ve genel ambiyans ile ilgili görüşlerini aldım. Ben zaten belli bir fikre sahiptim ancak başkaları aynı fikirde mi teyid ettim.

Yemekler mükemmeldi. Servisi sunan garsonların güler yüzlü ve kusursuz olduklarını ve düğün bitene kadar da en ufak bir aksaklık çıkmadığını söylediler. Işıklandırmanın da son derece iyi olduğu söylendi. Pasta herkes tarafından çok beğenilmiş. Açıkçası ben de aynı hisleri yaşadım. Konakladığımız oda ve sabah kahvaltısı da mükemmeldi. Bir otel ancak bu kadar eksiksiz bir hizmet verebilirdi. Herkes büyülendi.İşte benim de istediğim buydu. Bu nedenle Renaissance Otel tek kelimeyle muhteşem bir iş başardı. Elbette Ayşe Hanım bu işin mimarıdır.Kendisine çok teşekkür ederim.

Müzik tam olması gerektiği gibiydi. Herkes eğlendi.Zaten gece 1'e kadar devam etti. Özellikle Duman'ın şarkısını söyleyenin ben olduğumu sananlar olmuş.Bu çok çok iyi bir süprizdi. Herkes müziklerden çok memnun kaldı. Herkese göre bir şeyler vardı. Tam ortama göre zamanında müzik çalındı. Nabız yoklaması konusunda üstad Metin Bey'dir. Metin Bey'e bu konuda çok teşekkür ediyorum.Fingo müzik 1 numara.

Süslemeler,çiçekler ve nikah masası harikaydı. Elbette yapılan jestleri de fark etmedim değil. Süslemelerin de eksiksiz ve mükemmel olduğunu söylemeliyim. Ancak bu konuda Beyhan Hanım'dan özür dilemeliyim.Kendisini kırdıysam affola. Kusursuz süsleme konusunda da başta Beyhan Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok çok teşekkür ederim.

Netice olarak başta sizler olmak üzere emeği geçen herkese ve Renaissance Oteli yöneticilerinin tamamına bana,eşime,ailelerimize ve tüm misafirlere bu masal gibi düğünü yaşattığınız için ayrı ayrı teşekkür ederim.

Selamlar,

Av.Hikmet Erdem ÜYÜLLÜ

KARAMAN & ÜYÜLLÜ Avukatlık Bürosu


14 Haziran 2014 tarihinde yapmış olduğumuz Bar-Mitzva törenimizde bizlere mükemmel bir gece yaşattığınız için başta Ayşe Yalçın ve Ömer Adıgüzel olmak üzere tüm Renaissance Istanbul Bosphorus Hotel ailesine en içten dileklerimizle teşekkür etmek istiyoruz.

Biz bu yola çıkarken tesadüf bir şekilde Ayşe Hanım ile görüşmek için Renaissance Bosphorus'a geldik. Otel hakkında hiçbir fikrimiz olmadığından 'gecemizi burada gerçekleştirebilir miyiz?'' diye tereddütlerimiz vardı. Fakat ilk görüşmeden itibaren Ayşe Hanım'ın yaklaşımı, sempatikliği, bizlere vermiş olduğu güven ve profesyoneliği sayesinde Renaissance Istanbul Bosphorus ile çalışmaya karar verdik ve iyi ki de böyle karar almışız. Ayşe Hanım tüm aşamalarda itina ile takip ve ilgisini bizim üzerimizden eksik etmedi.

Zamanla otelin diğer ekibi ile tanışma fırsatımız oldu. Herkesi bu kadar pozitif ve dinamik görmek doğrusu bizi çok mutlu etti ve kendimizi güvenli ellerde hissettirdi.

Bar-Mitzva gecemizden beş gün geçti ve hala misafirlerimizden inanılmaz dönüşler alıyoruz. "Yemekler ve servis Çırağan'dan daha iyiydi.'' ''Servis mükemmeldi'' ''Çok başarılı bir seçim'' ''Ne güzel otel hiç bilmiyordum'' ''Yemekler ve tabakların sunumu mükemmeldi.'' ''Servis çok iyi, çok düzgün insanlar çalıştırıyorlar.'' Gibi birçok güzel yorum aldık. Serviste çalışan arkadaşlar başlangıçta kendilerini tanıtmış ve bunun üzerine ''Amerikan sistemi bayıldık'' ''Salon ne kadar güzeldi.'' diyenler de oldu. Daha da önemlisi o gece misafir olmayan uzak tanıdıklarımız dahi ''Tebrik ederiz, duyduk. Çok güzel bir geceymiş'' dediler.

Misafirlerimizin çoğu bu tarz organizasyonlara birçok kere katılmış insanlardı.Dolayısıyla başka otelleri kıyas yapmaları çok kolaydı. Onlardan bu tarz tepkiler almak bizleri olduğu kadar eminiz ki Ayşe Hanım ve Ömer Beyi de mutlu edecektir.Çünkü onlar da en az kendi çocuklarının özel bir günüymüş gibi heyecanlıydılar.

Davet ve organizasyon da sizlerden çok memnun kaldı.Eminiz ki tüm yakınlarımız bu tarz bir davet için sizleri ve otelinizi önereceklerdir.Bizce bu da oldukça önemli.

Umuyoruz ki bu başarılarınızın devamı gelir ve nice güzel organizasyonlara imza atarsınız.Bir daha ki davette görüşmek üzere.

Ayşe Hanım, Ömer Bey herşey için çok teşekkür ederiz!

 

İleri Ailesi


Merhaba Değerli Otel Yönetimi,

Benim adım Yusuf Koz. 09 Ağustos tarihinde otelinizde Eda Mehmet ile dünya evine girdim. Otele ayak basmamızdan sonra çok sıcak bir şekilde otel çalışanları tarafından karşılandık. Başta Ayşe Tüysüz Hanım ve Ömer Bey olmak üzere düğünümüzde emeği geçen, sanki kendi akrabası evleniyormuş gibi bize ilgi ve saygı gösteren tüm çalışanlarınıza çok teşekkür ederiz. Organizasyon dört dörtlük oldu. Otelinizin yemekleri misafirler tarafından çok beğenildi. Teşekkürler Veysel Bey.

Organizasyonda misafirlerin eğlenmesini ve çok güzel bir akşam geçirmesini sağlayan Fingo Müzik Ekibi ve Metin Bey'e ayrıca teşekkür ederiz.

Tek bir kişinin mutsuz ayrılmamasını sağladığı, düğün sonrası oda servisi, temizliği, ikramları ile devamlı ilgileri için tüm otel çalışanlarına bir kez daha teşekkürler!

İlk defa evlenen bizler elimizin ayağımızın birbirine girdiği, heyecanın son safhaya çıktığı bugünde yanımızda olarak bizleri onere eden değerli Renaissance Istanbul Bosphorus Hotel çalışanlarına tek tek teşekkür eder ve otelinizin bu misafirperverliğini ve kalitesini tüm eş, dost ile paylaşacağımızın bilinmesini isteriz.

 

Yusuf Koz – Eda Koz


14 Haziran 2014 tarihinde yapmış olduğumuz Bar-Mitzva törenimizde bizlere mükemmel bir gece yaşattığınız için başta Ayşe Yalçın ve Ömer Adıgüzel olmak üzere tüm Renaissance Istanbul Bosphorus Hotel ailesine en içten dileklerimizle teşekkür etmek istiyoruz.

Biz bu yola çıkarken tesadüf bir şekilde Ayşe Hanım ile görüşmek için Renaissance Bosphorus'a geldik. Otel hakkında hiçbir fikrimiz olmadığından 'gecemizi burada gerçekleştirebilir miyiz?'' diye tereddütlerimiz vardı. Fakat ilk görüşmeden itibaren Ayşe Hanım'ın yaklaşımı, sempatikliği, bizlere vermiş olduğu güven ve profesyoneliği sayesinde Renaissance Istanbul Bosphorus ile çalışmaya karar verdik ve iyi ki de böyle karar almışız. Ayşe Hanım tüm aşamalarda itina ile takip ve ilgisini bizim üzerimizden eksik etmedi.

Zamanla otelin diğer ekibi ile tanışma fırsatımız oldu. Herkesi bu kadar pozitif ve dinamik görmek doğrusu bizi çok mutlu etti ve kendimizi güvenli ellerde hissettirdi.

Bar-Mitzva gecemizden beş gün geçti ve hala misafirlerimizden inanılmaz dönüşler alıyoruz. "Yemekler ve servis Çırağan'dan daha iyiydi.'' ''Servis mükemmeldi'' ''Çok başarılı bir seçim'' ''Ne güzel otel hiç bilmiyordum'' ''Yemekler ve tabakların sunumu mükemmeldi.'' ''Servis çok iyi, çok düzgün insanlar çalıştırıyorlar.'' Gibi birçok güzel yorum aldık. Serviste çalışan arkadaşlar başlangıçta kendilerini tanıtmış ve bunun üzerine ''Amerikan sistemi bayıldık'' ''Salon ne kadar güzeldi.'' diyenler de oldu. Daha da önemlisi o gece misafir olmayan uzak tanıdıklarımız dahi ''Tebrik ederiz, duyduk. Çok güzel bir geceymiş'' dediler.

Misafirlerimizin çoğu bu tarz organizasyonlara birçok kere katılmış insanlardı.Dolayısıyla başka otelleri kıyas yapmaları çok kolaydı. Onlardan bu tarz tepkiler almak bizleri olduğu kadar eminiz ki Ayşe Hanım ve Ömer Beyi de mutlu edecektir.Çünkü onlar da en az kendi çocuklarının özel bir günüymüş gibi heyecanlıydılar.

Davet ve organizasyon da sizlerden çok memnun kaldı.Eminiz ki tüm yakınlarımız bu tarz bir davet için sizleri ve otelinizi önereceklerdir.Bizce bu da oldukça önemli.

Umuyoruz ki bu başarılarınızın devamı gelir ve nice güzel organizasyonlara imza atarsınız.Bir daha ki davette görüşmek üzere.

Ayşe Hanım, Ömer Bey herşey için çok teşekkür ederiz!

 

Zeynep Çetinkaya


Size bu maili daha önce atmam gerekirdi ama inanın yorgunluktan ancak fırsat bulabildim:) Her şey için çok ama çok teşekkür etmek isterim, o kadar güzeldi ki gecemiz! Her şey kendiliğinden kusursuz bir şekilde ilerledi, bütün ekibiniz güler yüzlü ve kibardı, yemekler zaten müthişti çok çok beğenildi:) Olumsuz hiçbir şey yoktu kısacası. En başta size, Mustafa beye, Emrah beye ve diğer herkese çok teşekkür ediyorum. Sizi tanımaktan çok mutlu olduk ve sizin işinizdeki başarınızı, daha önce de belirttiğimiz gibi, çok takdir ettik.

En kısa zamanda görüşmek dileğiyle,

Sevgiler.

 

Yukarı